what did you pay? this is the online deal....
The Peanut Butter Kandy Kake? Lovers Collection contains 36 individually wrapped packages that have two kakes per package.
$37.99
That's a Rip
paid $2.69 a box back in the Poconos over the holidays in a supermarket Wal-mat is selling them for $2.50 here
a box has 6 individually wrapped packages that have two kakes per package
Last edited: